Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
Byłam na mszy. Doświadczyłam uzdrowienia. Nie wypisujcie bzdur, bo nie wiecie z kim macie do czynienia. Ojciec Witko swoim błogosławieństwem i obecnością sprawia, że można odzyskać zdrowie. Choruję na raka a obecnie również na serce i nie leczę się onkologicznie, bo moje serce na to nie pozwala. Dziękuję Bogu i darom jakie otrzymałam na mszy dzięki modlitwie i obecności ojca Witko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym wiedzieć czy Ojciec Witko będzie w najbliższym czasie na podkarpaciu? Jeżeli tak to kiedy i gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie że Kościół to średniowiecze,ale nie wiecie chyba o czym mówicie.Nie macie pojęcia co działo się w średniowieczu, używacie tylkoo oklepanego sloganu.Skoro średniowieze było okresem ciemnoty i zacofania to nigdy by nie było renesansu, który bazował na antyku, którego spuściznę przekazał następnym pokoleniom właśnie Kościół, bo z niego wywodzili się najświatlejsi, najlepiej wykształceni ludzie. Inne warstwy społeczne delikatnie mówiąc nie za mocno były zainteresowane dziełami Platona, Arystotelesa itd. Gdyby Kościół działał tak jak głosiciele lewackiego postępu, po naszej cywilizacji już dawno pozostałtyby zgliszcza.Wystarczy poczytać jak na bagnetach nieśli postęp bolszewicy i inne rewolucje,ale żeby to zrozumieć trzeba korzystać z rozumu i wiedzy,a nie z prania mózgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dowiedziec gdzie odprawia msze ojciec Witko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM CO TO ZNACZY SAMA TEGO DOZNAŁAM I BYŁO TO PIĘKNE UJRZAŁAM BIAŁEGO GOŁĘBIA I TEŻ STRACIŁAM PRZYTOMNOŚĆ NA CHWILĘ I WIERZĘ W TO ŻE ON UZDRAWIA MNIE UZDROWIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu masz cholerne szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytał czy czują mrowienie i dotyk.... Gdy byłem na randce,to kobieta mówiła mi,że czuje mój dotyk i mrowienie (w wiadomym miejscu). Życzę wszystkim kobietom doznania takiego uczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielarz napisał:
pytał czy czują mrowienie i dotyk.... Gdy byłem na randce,to kobieta mówiła mi,że czuje mój dotyk i mrowienie (w wiadomym miejscu). Życzę wszystkim kobietom doznania takiego uczucia
O i kolejny szczęśliwiec...Dobrze,że nie oskarżyła o zły dotyk. Mrowienie to raczej niezbyt przyjemne uczucie(chociaż może... ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dowiedziec gdzie odprawia msze ojciec Witko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedewszystkim Ojciec Witko nie uzdrawia; sam to niejednokrotnie powtarza. Uzdrawia Pan Nasz Jezus Chrystus. Ojciec Józef Witko modli się i uprasza Pana Jezusa. My też mamy cały czas trwać na modlitwie,wzywać Jezusa, poprzez powtarzanie Jego Uwielbionego Imienia w śpiewie i modlitwie z ufnością. O niczym innym nie myśleć i nie rozmawiać; cały czas trwać w uwielbieniu Pana. Doznałam 2 uzdrowień na mszy o uzdrowienia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj jest kiedy i gdzie są msze uzdrawiające http://www.se.neteas...pper&Itemid=108
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.se.neteas...pper&Itemid=108 wszystki msze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedewszystkim to nie ks Witko uzdrawia i nigdy nie słyszałam żeby on tak mówił że< teraz ja będę uzdrawiał> ale to sam Chrystus uzdrawia a Ci co piszą takie glupoty to sami są ciemnogrodem i nie mają pojęcia o wierze o Bogu .I kto nie wierzy w Boga to według mnie bardzo biedny nieszczęśliwy człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedewszystkim to nie ks Witko uzdrawia i nigdy nie słyszałam żeby on tak mówił że< teraz ja będę uzdrawiał> ale to sam Chrystus uzdrawia a Ci co piszą takie glupoty to sami są ciemnogrodem i nie mają pojęcia o wierze o Bogu .I kto nie wierzy w Boga to według mnie bardzo biedny nieszczęśliwy człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wierzę w moc uzdrawiania i wiedze mojego osiedlowego szamana... lepiej iśc do niego niż do kekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt u lekarzy jest różnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Ja byłam wczoraj na Eucharystii z ojcem Witko w Kielcach.Przeżycie niesamowite.Czułam obecność Jezusa,ojciec Witko błogosławił,na przeciwko mnie dziewczyna przeżywała spoczynekk w Duchu Świętym.Ja sama płakałam,łzy mi ciekły po policzkach i nie mogłam tego kontrolowć.Cudowne przeżycie.Wszędzie pokój i miłość.Następna taka msza 27.11 w Kielcach.Już się nie mogą doczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powyzszym tutaj sceptykom polecam poczytac o charyzmatach. Uzdrawianie jest jednym z charyzmatow. Jezyk - to tez charyzmat, ktory okreslany jest darem jezykow. Poczytajcie o charyzmatach i ruchu Odnowy w Duchu Swietym. Wszyskim polecam Seminarium Odnowy w Duchu Swietym. Z Panem Bogiem.
Chodzimy ma te msze. Wierzcie, nie jestem maniakiem...Dzięki modlitwie Ojca Witko i naszym Modlitwom, nasz syn został przez BOGA UZDROWIONY z wady serca. To nie są żarty ! Ten człowiek kocha Boga i Bóg mu pomaga. To jest pewne ! Szczegółów nie da się chyba zgłębić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dowiedziec gdzie odprawia msze ojciec Witko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On sam chory jest ma podobno przerost prostaty, widziano go u onkologa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...